В избранном    

Nokia C3

Nokia C3
Nokia C3
Nokia C3
Nokia C3
Nokia C3
Nokia C3
Nokia C3
Nokia C3
Видео
Оценка пользователей
4.475
 
4.475 оценок
 
66%50 оценок
 
22%17 оценок
 
4%3 оценки
 
0%нет оценок
 
6%5 оценок
Добавить отзыв и заработать
 
Nokia C3
Гость
5
4
 
   0

C3 практично немає недоліків. Змінила на функціональнішу BlackBerry 9000 Bold

Достоинства
Користувалася телефоном більше року. Брала його заради кверті і вайфая, що є козирями цієї моделі. Кверті дуже зручна, призвичаївшись, можна набирати великі тексти, але с3 для цього не призначений. Вайфай часто виручав, інколи ловив мережу там, де інші телефони не ловили. Нічого не відпадало, не ламалося. Звук чудовий, гідний виробника. Зручне меню, цікавий \"робочий стіл\", на який можна винести те, чим найчастіше користуєшся. Пунктів \"камера\", \"відео\" не торкаюся, бо цей телефон зовсім не для них.
Недостатки
Через 7-8 місяців почав сам вимикатися і потім так само самостійно вмикатися. Наскільки стало зрозуміло - відходила батарея, але це через тиждень-другий минуло.
Особисто для мене не вистачало текстових документів для кверті, бо кількості нотаток не вистачало, що часто сковувало дії.
Рекомендую с3 людям, для котрих телефон - не розвага, а, насамперед, річ для роботи. Точніше для тих, хто починає усвідомлювати це. Купляла чорний, а він дуже чутливий до пилу, пальців. А коли ложити телефон екраном донизу, то через деякий час з.являться подряпини на екрані. Рекомендую одразу ж прикупити захисну плівку, або чехол.
 
Добавить комментарий
   0