В избранном  

Блог на тему Социология, эссе (на украинском языке)

 
Аватар пользователя
Екатерина Николаевна Глущенко
ВРАКИ.НЕТ
ВРАКИ.НЕТ $$$
г. Москва
 
   0

Социология, эссе (на украинском языке)

Людина - соціальна істота. Вона може жити поза соціумом, але повноцінно розвинутися без нього майже неможливо. Перебування в суспільстві породжує певні правила поведінки, недотримання яких може привести до покарання згідно чинного закону. Так можна дійти до висновку, що соціум не надає людині потрібних зручностей автоматично, вони є частиною системи. Традиційно майже кожен кожен індивід починає своє життя та розвиток як ланка сім”і, суспільства, держави.
Все це - частина гнучкого механізму, що знаходиться в постійній трансформаціі. Мається на увазі, що перебування в соціумі як таке складається не лише з позитивного: спілкування, роботи, самовдосконалення. Соціальне середовище є джерелом різноманітних проблем, доволі часто - типових для тої чи іншої країни. Так, опитування виявили, що в Україні людей найбільше турбують воєнні дії на Сході країни, недостатьно якісний рівень життя та соціальної захищенності: безробіття, корупція, не в повному обсязі доступні медицина та освіта, занепад економіки, безпека держави. Дж. Кейс писав “Найбільш значними вадами суспільства, в якому ми живемо, є його нездатність забезпечити
повну зайнятість”.
Соціальна диференціація названої проблематики виявляється за регіонами, за статтю та за освітою, тоді як за віком -майже ні. Дослідження та його підсумки описані у вигляді маркованих списків, таблиць.
Я живу в соцумі, закони якого стосуються кожного, хто перебуває в ньому. Суспільні відносини та проблеми виникають у  державі та формують наявні ситуації. На мою думку, соціум  формується  поведінкою кожного. Тому проблема та влада  над нею починаються з мене, бо виникнення та рішення проблем залежить від того, яку позицію обрати: позицію особистості та громадянську. Тому, реалізуючи права та свободи, повноваження, надані державою та соціумом, потрібно керуватися логікою, відповідальністю - метою соціальної відповідальності є сприяння сталому розвитку, який, в свою чергу, спрямований на  задоволення потреб суспільства,  людяністю та чинними нормами закону.
 
Социология, эссе (на украинском языке)
Социология, эссе (на украинском языке)
 
Добавить комментарий
   0
 
51